ŞİRKETLER İÇİN HUKUKİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Ofisimiz gerek sözlü gerekse yazılı olarak hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olup, şirketlerin yapacağı sözleşmeleri düzenlemekte, denetlemekte, talep halinde dava dosyalarını, icra takiplerini ve duruşmalarını takip etmekte, iç ilişkilerini düzenleyen tüm formları hukuki dayanağa kavuşturmaktadır.

 
 
Kanımızca hukukçu olarak yapılması gereken en önemli şey; mevcut davaların sıkı takibi bir yana, davaların önüne geçmek ve önleyici müdahale ve düzenlemeler yapmaktır. Bu da hem şirketlerde güven ve kurumsallık duygusunu arttırmakta, hem de şirketler için gerçek bir emniyet mekanizması oluşturmaktadır. Haliyle de kulaktan dolma bilgilerle değil, bir hukukçu gözetiminde yapılan işlemler hata riskini minumuma indirmektedir. Şirketlerin yönetici ve varsa insan kaynaklarının ofisimizle uyumlu çalışması, olası ya da oluşmuş problemleri tarafımıza anlık olarak bildirmesi etkin bir hukuki yönetim sürecini beraberinde getirmektedir.  


 
 
 
Bugüne kadar hukuk danışmanlığını yaptığımız firmalardaki etkin hukuki çalışmamız neticesinde, önleyici ve doğru hukuki dokunuşlar yaptığımızı, yıllara göre azalan dava sayı ve oranlarından görmekteyiz. 
 
 

Levent Mah. Büyükdere Cd. Çayır Çimen Sk. Emlak Kredi Blokları A2 Blok No:3/36 ofis no:8 Beşiktaş-İstanbul
0 212 318 32 43
info@yildizhukukvedanismanlik.com
www.avukaterdemyildiz.com © Tüm hakları saklıdır.
X